Close

POZNAJ NASZ INSTYTUT I TO CO ROBIMY

Jedyne takie miejsce…

Instytut Image medycyna & kosmetologia, jest wyjątkowym miejscem na urodowej mapie Konina, w którym pomagamy naszym Pacjentom rozwiązywać ich problemy ze skórą, przywracamy wiarę we własne piękno, dbamy o wewnętrzną równowagę i wspaniałe samopoczucie.

Będzie nam bardzo miło zaopiekować się Twoją skórą !

Postaramy się rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane z dbaniem o siebie : o Twój wygląd i zdrowie !

 

NAJWAŻNIEJSZE JEST DLA NAS

Rozwiązanie Twojego problemu

Nasz zespół ekspertów przede wszystkim zajmuje się problemami z zakresu estetyki tj. skórą starzejącą się, zwiotczeniami, przebarwieniami, trądzikiem pospolitym, trądzikiem różowatym, popękanymi naczyniami krwionośnymi, rumieniem, bliznami, cellulitem, rozstępami , nadmiarem tkanki tłuszczowej itd.

Dzięki swojemu doświadczeniu wypracowaliśmy specjalistyczne techniki zabiegowe, indywidualne terapie skrojone na miarę potrzeb każdego Pacjenta. Każda przeprowadzona przez nas terapia to dla nas walka o Ciebie ! O Twoje zdrowie, piękną skórę, idealne samopoczucie. To walka o Twoją pewność siebie !

Pomożemy Ci odzyskać zdrowy wygląd skóry raz na zawsze !

Naturalny wygląd

Ważne dla nas jest poczucie estetyki. Naszym priorytetem jest naturalny wygląd , podkreślenie piękna bez zmiany rysów twarzy. Prawidłowe dbanie o skórę, czyli nawilżenie , rozświetlenie, złuszczenie, ujędrnienie, które doda każdej skórze efekt, jakiego oczekujemy – efekt naturalnego odmłodzenia.

Bezpieczeństwo

To największa wartość, którą się kierujemy. To ono stanowi dla nas najwyższy priorytet podczas wykonywania zabiegów.

Kosmetolodzy i lekarze pracujący w naszym Instytucie posiadają uprawnienia do wykonywania zabiegów oraz dyplomy najlepszych polskich uczelni potwierdzające ich wykształcenie.

Absolutnym standardem, który bezwzględnie przestrzegamy jest wysoka dbałość o higienę i sterylność.

Preparaty i urządzenia, na których pracujemy są najwyższej jakości i posiadają certyfikację. Dbamy również o systematyczną ich kontrolę i bieżący serwis.

Profesjonalizm

To jeden z naszych priorytetów. Zespół IMAGE to profesjonaliści w każdym calu, czuli na potrzeby Pacjenta, pomagający dobrać najbardziej odpowiednie terapie i zabiegi. Zawsze wsłuchujący się w potrzeby i oczekiwania Pacjentów. Do każdego problemu podchodzą z dużą uważnością i starannością. Ważne są dla nas zarówno rezultaty zabiegowe, jak i doskonałe samopoczucie Pacjentów.

Rozwój

Jest dla nas najważniejszy. Bardzo dobrze wiemy, że „ Kto stoi w miejscu, ten się cofa”, dlatego nieustannie szkolimy nasz zespól. Zdobywamy wiedzę z szeroko pojętej kosmetologii estetycznej na szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Jednak istotna jest dla nas wymiana własnych doświadczeń. Spotykamy się więc systematycznie na wewnętrznych szkoleniach.

Doświadczenie

Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE został założony 1997 roku. Przez lata pracy nauczyliśmy się , jak skutecznie wydobywać piękno z ludzkiego ciała. Osiągnęliśmy to przy pomocy zastosowania najlepszych receptur kosmetycznych, najnowocześniejszej aparaturze kosmetologiczno-medycznej i nieustannego zdobywania wiedzy. Zespół kosmetologów i lekarzy z naszego Instytutu to eksperci z wieloletnią praktyką zawodową. Dzięki tak dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zadbać prawidłowo i skutecznie o Waszą skórę.

Zapraszam serdecznie

Dorota Gawłowska –Mazurek

 

Właścicielka Image medycyna & kosmetologia; kosmetolog z pasją i 25 – letnim doświadczeniem w branży beauty.