Close

POLITYKA JAKOŚCI

POLITYKA JAKOŚCI

Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE został założony w 1997 r. Przez lata pracy nauczyliśmy się, jak skutecznie wydobywać piękno z ludzkiego ciała. Osiągnęliśmy to przy pomocy zastosowania najlepszych receptur kosmetycznych, najnowocześniejszej aparatury kosmetologiczno – medycznej i nieustannego zdobywania wiedzy.

Pragniemy zagwarantować Państwu pełne zadowolenie z naszych usług, przywrócić wiarę we własny urok i wdzięk, przywrócić również wewnętrzną równowagę, wspaniałe samopoczucie, młody i zdrowy wygląd.

Dążymy do tego, aby Instytut IMAGE medycyna & kosmetologia , był rozpoznawany w środowisku naszego miasta i traktowany jako miejsce przyjazne urodzie i relaksowi.

 

Naszą misją jest wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej na najwyższym poziomie.

Stawiamy przede wszystkim na wieloletnie doświadczenie, wiedzę i wyjątkowy, ale i indywidualny talent naszych pracowników, których staramy się w sposób ciągły rozwijać. Pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach renomowanych firm i nowoczesnej aparaturze kosmetologiczno – medycznej .

Szanujemy zdrowie naszych klientów, jak i swoje i dlatego też stosujemy zasady higieny, dezynfekcji i sterylizacji na najwyższym poziomie:

  1. Używamy jednorazowej odzieży (stringi, biustonosze, czepki, pelerynki, klapki, kapcie, maski, separatory), rękawic i artykułów higienicznych (prześcieradła do depilacji, ściereczki kosmetyczne, serwety ‚folie, płatki, patyczki, chusteczki, golarki, szpatułki do depilacji).
  2. Artykuły frotte (ręczniki, szlafroki, kocyki) są po każdym kliencie wymieniane i oddawane do prania.
  3. Narzędzia kosmetyczne są sterylizowane w profesjonalnym autoklawie, który posiadamy w swoim Instytucie.
  4. Każde narzędzie jest rozpakowywane z opakowania sterylizacyjnego przy kliencie.
  5. Wanienka do pedicure jest dezynfekowana po każdym kliencie.
  6. Tarki do stóp, pilniki, bloczki (do zabiegu pedicure i manicure) są artykułami jednorazowymi.
  7. Pracownicy są na bieżąco poddawani badaniom lekarskim oraz są zobowiązani do przestrzegania zasad higieny ( mycie i dezynfekcja dłoni, maseczki oraz rękawice ochronne).
  8. Uniformy pracowników są zawsze czyste.
  9. Codziennie rano przed otwarciem, salon jest sprzątany i dezynfekowany.

Ta troska o zdrowie i zadowolenie z usług wynika z celu jaki nasz zespół wyznaczył sobie w naszej codziennej pracy.