Technologie

technologieNOWOCZESNE … SPRAWDZONE … SKUTECZNE... TYLKO W INSTYTUCIE IMAGE !

Innowacyjne urządzenia najnowszej generacji z całego świata !

Zastosowanie zaawansowanych technologii, nowoczesnych i wyłącznie sprawdzonych urządzeń wysokiej jakości umożliwia nam przeprowadzenie bezpiecznych i jednocześnie niezwykle skutecznych zabiegów.

 

frakcjonowanie - magic rf

Lasery diodowe od wielu lat stosowane są do zabiegów usuwania owłosienia. Instytuty Kosmetologii Image proponują najnowszą edycję lasera diodowego który rewolucjonizuje rynek depilacji. Wielość zastosowanych innowacyjnych rozwiązań czyni urządzenie wyróżniającym się na rynku.

czytaj więcej...

 

frakcjonowanie - magic rf

Innowacyjne urządzenie, którego spektrum obejmuje zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie włókniaków, plam de Morgana oraz innych nieprawidłowości skórnych.

czytaj więcej...

 

frakcjonowanie - magic rf

MAGIC RFNAJNOWSZA TECH­NOLO­GIA Z WYKO­RZYS­TANIEM FAL RADIOWYCH ORAZ KURACJĄ LED

Frak­cyjny mikroigłowy RF to tech­nolo­gia z wyko­rzys­taniem fal radiowych w nowej abla­cyjnej aplikacji. To alter­natywa do zabiegów laserowych !

czytaj więcej...

 

frax co2

Miło nam poinformować Państwa, że Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Forum Kosmetyki Beauty Vision 2017 przyznał w głosowaniu tajnym Złoty Medal dla Lasera Frakcyjnego FRAX CO2.

Laser frakcyjny CO2 pozwala na najskuteczniejsze wykonywanie zabiegów. Wiązka emitowana przez laser dociera do skóry właściwej, dzięki czemu uruchamiane są silne procesy regeneracji, likwidując przebarwienia i blizny, a także poprawiając elastyczność skóry.

czytaj więcej...

 

e-light

Urządzenie IPL + RF TOP LASER otrzymało Złoty Medal jako produkt roku 2012 na Festiwalu Beauty Fair Hair Fair w Sosnowcu w kategorii: Profesjonalny sprzęt i urządzenia do gabinetu kosmetycznego. IPL TOP LASER to najnowszej generacji technologia E –Light (energia świetlna, potęgowana przez działanie fali radiowej RF) dostępna na rynku kosmetologii i medycyny. To wysokiej klasy urządzenie, które pozwala na leczenie szerokiego wachlarza rozmaitych problemów skórnych.

czytaj więcej...

 

elite-shape

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA NARESZCIE DOSTĘPNA W IMAGE ! Nagrodzona prestiżową nagrodą: „ Złoty Krokus” na Targach Kosmetycznych Salon Wiosna 2013 w Warszawie w kategorii: Najlepszy sprzęt i urządzenia kosmetyczne.

Nie chirurgiczne modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry EliteShape to innowacyjna metoda, dzięki której osiągamy spektakularne efekty w postaci redukcji cellulitu, zmniejszenia obwodów ciała, poprawy napięcia i wygładzenia skóry.

czytaj więcej...

 

lipofreeze

Mamy zaszczyt przedstawić nowoczesną, ekskluzywną aparaturę, dzięki której można wykonać wiele różnych, skutecznych terapii kształtujących nasze ciało i odmładzających skórę. To Lipo Freeze & Fractional Rf V8, które w 2013 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich zostało nagrodzone Złotym Medalem za najskuteczniejszą walkę z tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczeniami skóry !

czytaj więcej...

 

ibcn

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DO FRAKCJONOWANIA SKÓRY I WPROWADZANIA AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW.

To połączenie technologii medycznej i kosmetologicznej.

Istotą zabiegu jest tworzenie w skórze mikronakłuć, których funkcją jest zapoczątkowanie szeregu procesów regeneracyjnych oraz zwiększenie przepuszczalności skóry dla składników aktywnych zawartych w kosmetykach.

czytaj więcej...

 

oxybrazja

OXYBRAZJA TO NOWOŚĆ NA RYNKU KOSMETOLOGICZNYM I MEDYCZNYM.

Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu naskórka. Jest jednak przyjemniejszy od mikrodermabrazji wykonywanej za pomocą korundu (tlenku glinu), czy diamentu. Nie powoduje podrażnień i zaczerwienień skóry.

czytaj więcej...

 

infuzja tlenowa

TRANSDERMALNA PIELĘGNACJA SKÓRY !

Infuzja tlenowa to nowoczesna, nieinwazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładzania i regenerowania skóry. Wykonywana jest specjalistyczną aparaturą, wykorzystującą dwie technologie jednocześnie:

1. Technologię hiperbarycznego tlenu (terapię czystym tlenem)

2. Wprowadzanie głęboko w skórę substancji aktywnych

czytaj więcej...

Instytut Image © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.