Nasze kosmetyki

Kosmetyki profesjonalne

Proponujemy Państwu kosmetyki profesjonalne, dedykowane wszystkim nowoczesnym gabinetom, które cenią sobie skuteczność oferowanych zabiegów i ekonomiczne podejście do produktu.

Nasze marki kosmetyków:

  Marka kosmetyków pielęgnacyjnych na twarz i ciało tworzona z ogromną pasją przez Image dla szerokiego grona profesjonalistów z dziedziny kosmetologii i medycyny. Misją firmy jest przede wszystkim produkcja wysoko jakościowych i bezpiecznych produktów z wykorzystaniem najnowszej wiedzy z dziedziny biotechnologii i kosmetologii medycznej. Do produkcji kosmetyków używa się sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności. Receptury są oryginalne i niepowtarzalne.

  Jest producentem ampułek stosowanych w pielęgnacji i leczeniu różnych defektów estetycznych twarzy i ciała. Ampułki IBCN przeznaczone są do mezoterapii mikroigłowej (meso rollery, meso peny), mezoterapii bezigłowej (elektroporacja), sonoforezy, jonoforezy i wielu innych zastosowań np. po zabiegu mikrodermabrazji, oksybrazji.

  Bruno Vassari to hiszpańska firma kosmetyczna, która proponuje ekskluzywne preparaty przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Poleca także szeroki wachlarz bardzo skutecznych produktów do kuracji domowych. Firma cieszy się uznaniem na całym świecie. Jej priorytetem jest tworzenie nowoczesnych receptur kosmetologicznych oraz innowacyjnych, profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

  Sklep, w którym proponujemy kosmetyki do odsprzedaży detalicznej.
Instytut Image © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.