Mezoterapia mikroigłowa - Meso Pen Trim / Meso Roller Medbeauty

ibcnINNOWACYJNA TECHNOLOGIA DO FRAKCJONOWANIA SKÓRY I WPROWADZANIA AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW.

To połączenie technologii medycznej i kosmetologicznej.

Istotą zabiegu jest tworzenie w skórze mikronakłuć, których funkcją jest zapoczątkowanie szeregu procesów regeneracyjnych oraz zwiększenie przepuszczalności skóry dla składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Powstające w czasie zabiegu mikrouszkodzenia, o głębokości zależnej od długości zastosowanych igieł, pobudzają podziały komórkowe w obrębie warstwy podstawnej naskórka, pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu oraz glikozaminoglikanów. Powoduje to wzrost grubości żywych warstw naskórka i zwiększenie wytwarzania lipidów cementu międzykomórkowego oraz składników NMF-u, czego efektem jest poprawa nawilżenia skóry. Efektem tych procesów jest wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów oraz zwiększenie jędrności skóry. W czasie zabiegu powstaje około 700 000 mikrokanalików, stanowiących przejścia dla substancji aktywnych, których zdolność wnikania zwiększa się o około 3000 razy w porównaniu z aplikacją kremu.

mesorollerW Instytucie kosmetologii Image posiadamy dwie technologie do zabiegu mezoterapii mikroigłowej. Zabieg można wykonać specjalistycznym urządzeniem Meso Penem Tri–M lub też za pomocą Meso Rolera Medi Pro Titanum Medbeauty.

Medbeauty Medi-Pro Titanium Derma Roller z 540 cieniutkich igiełek tytanowych. Igiełki są bardzo precyzyjnie wykonane, nie sprawiają dyskomfortu na skórze podczas stosowania.

Meso Pen Tri–M – to wysokiej jakości aparatura, która posiada opatentowany, zintegrowany system igieł z nasadką ( tzw, kardridż). Zapewnia on zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Końcówki TRI-M wykonane są ze stali nierdzewnej pokrytej z zewnątrz srebrem powodującym działanie antyalergiczne.

Instytut Image © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.