Lipo Freeze & Fractional RF V8 Top technology

toptechnology-logoMamy zaszczyt przedstawić  nowoczesną ,ekskluzywną aparaturę, dzięki której można wykonać wiele różnych, skutecznych terapii kształtujących nasze ciało i odmładzających skórę. 

To Lipo Freeze & Fractional Rf V8. Jest to wyjątkowo skuteczna aparatura wykorzystująca wiele technologii takich jak: kriolipoliza, lipokawitacja w podciśnieniu, masaż podciśnieniowy z RF, frakcyjna fala radiowa.

Lipo Freeze & Fractional RF V8 to urządzenie, które w 2013 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich zostało nagrodzone Złotym Medalem za najskuteczniejszą walkę z tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczeniami skóry !

lipofreezeKriolipoliza

Kriolipoliza jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury ("crio" zimno, "lipo" tłuszcz, i "lisis" rozpad). Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo. Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury.

Lipokawitacja w podciśnieniu

lipo-freeze-medalKawitacja ultradźwiękami o niskiej częstotliwości – to najnowocześniejsza, nieinwazyjna technologia do kształtowania linii ciała. Połączona z podciśnieniem potęguje dodatkowo efekty zabiegowe.

Mechanizm lipokawiatcji:

Wysyłane ultradźwięki na zewnętrzną powierzchnię skóry powodują ciśnienie (zmiany w śródmiąższowym płynie tkanki tłuszczowej), generując pęcherzyki, które implodują, czyli ulegają rozpadowi. To wysokie ciśnienie niszczy adipocyty. Zawartość tłuszczu w tych komórkach jest sfragmentowana i naturalnie wyeliminowana przez układ moczowy i limfatyczny.

Instytut Image © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.