Laser diodowy - usuwanie owłosienia na najwyższym poziomie

frakcjonowanie - magic rf

Lasery diodowe od wielu lat stosowane są do zabiegów usuwania owłosienia. Instytuty Kosmetologii Image proponują najnowszą edycję lasera diodowego który rewolucjonizuje rynek depilacji. Wielość zastosowanych innowacyjnych rozwiązań czyni urządzenie wyróżniającym się na rynku.

Zastosowanie:

Laser diodowy jest urządzeniem medycznym, dzięki któremu możemy szybko i niezwykle skutecznie wykonywać zabiegi depilacji. Stosowany jest w kosmetologii leczniczej i medycynie estetycznej w celu:

  • Usuwania zbędnego owłosienia (względy estetyczne)
  • Leczenia takich schorzeń jak: hirsutyzm (nadmierne owłosienie u kobiet, typowe dla topografii męskiej, zależne od czynników hormonalnych), hipertrichosis (nadmierne owłosienie charakteryzujące się wydłużonym okresem wzrostu włosów mieszkowych; włosy mieszkowe są ciemne, grube i długie); pseudofaliculitis (wrastające włosy)

Efekty po zabiegach:

Zasada działania lasera diodowego MAX DIODE LASER:

Zasada działania opiera się na zjawisku tzw. selektywnej fototermolizy. Oznacza to, że ściśle określona długość fali emitowana przez laser jest absorbowana przez chromofor tj. melaninę. Wówczas energia świetlna zamienia się na energię cieplną i termicznie niszczy cały mieszek włosowy. Dzięki temu włos już nie odrasta. Fazy wzrostu włosa.

Włosy niestety nie rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia", która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtarzane minimum 3-4 razy.

Najważniejsze zalety lasera diodowego MAX DIODE LASER:

  • bezbolesne zabiegi, nie wymagające znieczulenia,
  • długotrwałe rezultaty,
  • krótkotrwałe sesje,
  • natychmiastowy powrót do codziennej aktywności – bez uczucia najmniejszego dyskomfortu,
  • efektywność dla wszystkich rodzajów skóry, włączając w to skórę opaloną, a także różnych rodzajów włosków,
  • idealna procedura dla wszystkich obszarów ciała – włączając w to strefy wrażliwe, takie jak twarz czy bikini.
Instytut Image © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.